Evidence událostí
Formulář události eviduje předmět, místo konání, začátek a konec, část dne nebo celý den, připomenutí, druh, vlastnost, opakování události, poznámku a kopírování do vybraných kalendářů. Předmět a místo konání se po uložení události zobrazuje v aktuálním plánovacím kalendáři. Vyplníte-li místo konání, které zatím není v evidenci míst konání, po uložení události bude automaticky zaevidováno. Evidovaná místa konání setříděná dle abecedy lze vyvolat přes rozbalovací seznam. Datum a čas začátku a konce události, připomenutí, druh a vlastnost události lze vybírat pouze za nabízené hodnoty. Připomenutí lze navíc definovat přes tlačítko s 3 tečkami (...). Má-li jít o celodenní událost, potom označte Celý den. Posledním editovatelným údajem je poznámka pro vložení upřesňujících informací.

Tlačítkem Opakování události se zavolá formulář pro nastavení rozmezí a četnosti opakování.

U nové události lze použít tlačítko Kopírovat do kalendářů pro výběr plánovacích kalendářů, do kterých bude založena identická kopie uložené nové události.

V panelu nástrojů Hledat (Ctrl+F) hledá zadaný text (Ctrl+N - Další, Ctrl+P - Předchozí), Kopírovat kopíruje událost pro možnost jí nově vložit do aktuálního plánovacího kalendáře, Náhled tisku zobrazí náhled události, Tisk vytiskne událost.

Událost lze uložit tlačítkem Uložit a zavřít a volbou Uložit (Ctrl+S) z panelu nástrojů, dále pak smazat volbou Smazat z panelu nástrojů nebo uzavřít bez uložení tlačítkem Storno, kliknutím levým tlačítkem myši na křížek v pravém horním rohu a kombinací kláves Alt+F4.